Process Solutions Work From Anywhere Távmunka-program

Könyvelő munkatárs (asszisztens) – távmunka

A legjobbakkal dolgozunk a legjobbaknak!

Egy dinamikusan növekvő számviteli és bérszámfejtési szolgáltató vagyunk. Saját irodáink és partnerhálózatunk révén Európa-szerte nyújtunk magas színvonalú szolgáltatásokat. Cégcsoportunk Magyarországon 2006 óta piacvezető szerepet tölt be.

A PS Remote Program (Work From Anywhere, WFA) keretében várunk Téged is a Process Solutions Group közel 400 fős magyarországi csapatába, az alábbi pozícióba:

Könyvelőmunkatárs (-asszisztens) – távmunkában

Építsd a karriered nálunk, ha…

  • gondolkodást igénylő könyvelési feladatokra vágysz;
  • olyan lehetőséget keresel, ahol világos és kiszámítható a karrierút;
  • folyamatosan szeretnéd bővíteni tudásodat;
  • szívesen vennél részt olyan tréningeken, melyek segítik szakmai fejlődésedet és fejlesztik egyéni kompetenciáidat;
  • befogadó és támogató csapattal szeretnél dolgozni.

Könyvelőmunkatársként változatos feladatok várnak Rád!

  • Napi könyvelési feladatokban aktív részvétel
  • Havi és éves zárási folyamatok támogatása
  • Mérlegszámlák egyeztetése, alátámasztása és éves audit anyagok előkészítése
  • Rendezendő tételek kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, külső és belső kérések megválaszolása

Várunk Téged a csapatunkba, amennyiben…

  • rendelkezel valamilyen releváns felsőfokú (OKJ/FOSZK)  szakképesítéssel vagy már a kezedben van a gazdasági diplomád;
  • pályakezdőként vagy néhány éves tapasztalattal szeretnél új kihívások elé nézni;
  • nem okoz gondot az angol nyelvű levelezés;
  • szívesen dolgozol Excel-ben és Word-ben;
  • precízen és pontosan végzed a munkádat.

Előnyt jelent:

  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Dynamics NAV (Navision) vagy más számviteli rendszer ismerete.

Amit mi kínálunk:

  • az ország bármely pontjáról, otthonról végezhető munkát;
  • gondolkodást igénylő, változatos, felelősségteljes feladatokat;
  • széles körű iparági portfóliót;
  • személyes fejlődést támogató környezetet;
  • fiatal, dinamikus csapatot;
  • stabil vállalati hátteret.

Hogy jelentkezhetsz?

Küldd el az önéletrajzodat a hr-hu@ps-bpo.com címre, a tárgyban feltüntetve: “könyvelő munkatárs (asszisztens) távmunkában”.

A pályázati anyagodban szereplő személyes adataid kezeléséről bővebben ide kattintva tájékozódhatsz magyarul, azaz a hirdetésünk nyelvén.

Az angol nyelvű tájékoztatók elérése: alul a lábléces linkeken vagy közvetlenül innen a Privacy policy  és a Terms of use oldalakon.

Készülj fel az interjúra!

Kíváncsi vagy kikkel fogsz találkozni az interjún és hogyan készülj fel arra?
Nézd meg videónkat, amelyben HR csapatunk tagjai osztják meg tapasztalataikat, hogyan lehetsz stresszmentesen sikeres az interjún.

Több információra van szükséged?

Böngéssz karrieroldalainkon, hogy összegyűjthesd és mérlegelhesd az összes előnyt, amiért érdemes a PS-t választani a karriered építéséhez. Ha meggyőztünk, gyere vissza ide, hogy jelentkezhess a pozícióra!

Kattints ide, és nézd át a többi oldalunkat is…