Tapasztalt könyvelő asszisztens

Csatlakozz hozzánk

pozícíóba!

Mit jelent nálunk tapasztalt könyvelő asszisztensnek lenni?

Amennyiben folyamatosan szeretnéd bővíteni tudásodat, valamint szívesen végzel és ellenőrzöl gondolkodást igénylő könyvelési feladatokat, akkor ezt szeretni fogod:

A mindennapjaid része lesz a napi könyvelési feladatok elvégzése és a csapat támasza leszel a havi és éves zárási folyamatok során. Mindemellett a feladataid közé tartozik majd a mérlegszámlák egyeztetése, alátámasztása és az éves audit anyagainak előkészítése.

Tapasztalt kollégaként a csapat junior tagjai számítanak majd Rád a munkájuk ellenőrzésében és koordinálásában. Szolgáltatóként rendkívül fontosak számunkra Ügyfeleink, akikkel Te is tartod majd a kapcsolatot és segítséget nyújtasz majd számukra kérdéseik megválaszolásában.

Nem kell megijedned, mindezekben nem hagyunk magadra, ugyanis szoros együttműködésben dolgozol majd szenior munkatársainkkal, akikhez bátran fordulhatsz, ha Neked támadna kérdésed.

Kik is vagyunk?

Kedves leendő Csapattagunk!

Ismerj meg minket jobban!

1999-ben, az Arthur Andersen Business Process Outsourcing (BPO) divíziójaként alakultunk Magyarországon, és azóta független szolgáltatóként dinamikusan és gyorsan bővülő könyvelési és bérszámfejtési üzletágat működtetünk az európai régióban, ahol jelenleg közel 500 kollégánkkal rendkívül változatos, félezer ügyfélnél is nagyobb portfóliót látunk el. A világ legjelentősebb nemzetközi nagyvállalatai közül számos céget tudhatunk ügyfeleink között, olyanokat mint például a Coca-Cola, a BMW, vagy a Morgan Stanley. Változatos profilú és kultúrájú ügyfeleinknek köszönhetően minden projektben új kihívásra lelhetsz majd.

Várunk szeretettel és kíváncsiak vagyunk a Te történetedre is!

Babos János, Szalai András, Andrew Majlath
a Process Solutions vezetői – Managing Partnerei

Az élet nálunk

  • Nyakkendő vagy rövidnadrág?  –  Home office-ban mindkettő előfordul, az irodában viszont a laza üzleti viseletet preferáljuk.
  • Erre nagyon büszkék vagyunk  –  Vállalatunk 2006 óta piacvezető. Ha komolyan szeretnél szakmailag fejlődni, akkor nálunk a helyed, itt a legjobbat hozzuk ki belőled.
  • Tea vagy kávé?  –  Fiatalos, összetartó közösséget építünk, így a csapattal mindegyik verhetetlen!

Amit kollégáink a legjobban szeretnek

  • Hibrid munkavégzés  –  „Élethelyzetedhez igazítjuk munkakörülményeidet.”
  • Egymás tisztelete  –  „Partnerként kezeljük egymást”
  • Személyes fejlődés  –  „Szakmai és személyes fejlesztés – Egyértelmű karrierút”
  • Felelős vezetők  –  „Rendszeres vezetői beszélgetés és visszajelzés

Ezt várjuk Tőled

  • Végzettség és nyelvtudás
    • közgazdasági szakirányú diploma vagy releváns felsőfokú szakképesítés (OKJ/FOSZK)
    • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Tapasztalat
    • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Készségek
    • magabiztosan mozogsz az MS Office alkalmazásai között

Tipikus célok és feladatok

  • Napi könyvelési feladatok elvégzése
  • Havi és éves zárási folyamatok támogatása
  • Mérlegszámlák egyeztetése, alátámasztása és éves audit-anyagok előkészítése
  • Rendezendő tételek kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, külső és belső kérések megválaszolása
  • Junior csapattagok munkájának ellenőrzése, koordinálása

Juttatások

  • Jóllét –  SZÉP kártya | Egészségbiztosítás | Csapatépítő programok | Közösségi autóhasználat | Referral program | STEPup program
  • Képzés –  Szakmai és készségfejlesztő képzések, tréningek. Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
  • Eszközök –  Céges telefon, laptop, Home Office munkavégzéshez monitor, monitorállvány, egér, billentyűzet

Munkatársaink véleménye

Katkó Boglárka, Experienced Senior

„A PS-nél egy fiatalos és lendületes csapat tagja lehetek, akikkel a szabadidőmet is szívesen töltöm.”

Gál-Paragi Mária, Manager

„Gyakornokként kezdtem, majd két és fél év leforgása alatt senior pozícióba kerültem. Sokat dolgoztam, rengeteget tanultam, fejlődtem, és nagyszerű érzés, hogy elismerik a teljesítményemet.”

Sebestyén Richárd, Marketing Expert

„Nagyon élvezem azt, hogy itt tényleg önmagam lehetek és olyasmivel foglalkozhatok, ami valóban az én utam.”

Hol találsz minket?

1134 Budapest, Váci út 33.

Hogyan jelentkezhetsz?

Küldd el önéletrajzod a hr-hu@ps-bpo.com-ra, a tárgyban feltüntetve: “Tapasztalt könyvelő asszisztens”.

A pályázati anyagodban szereplő személyes adataid kezeléséről bővebben ide kattintva tájékozódhatsz.

Több információra van szükséged?

Böngéssz karrieroldalainkon, hogy összegyűjthesd és mérlegelhesd az összes előnyt, amiért érdemes a PS-t választani a karriered építéséhez. Ha meggyőztünk, gyere vissza ide, hogy jelentkezzhess a pozícióra!

Kattints ide, és nézd át a többi oldalunkat is…