Process Solutions Karrier

Bérszámfejtő gyakornok

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Mit jelent nálunk Bérszámfejtő gyakornoknak lenni?

Amennyiben egy támogató közösségben szeretnéd folyamatosan bővíteni elméleti és gyakorlati tudásodat, szereted a gondolkodást igénylő bérszámfejtési feladatokat, és egyértelmű karrierútra vágysz, akkor ezt szeretni fogod!

A mindennapjaid része lesz a napi bérszámfejtési feladatok elvégzése és a csapat számít majd a segítségedre a különböző riportok összeállításában, valamint a havi és éves zárási folyamatok támogatásában is.

Szolgáltatóként rendkívül fontosak számunkra Ügyfeleink, akikkel Te is tartod majd a kapcsolatot, és segítséget nyújtasz majd számukra kérdéseik megválaszolásában.

Ezek a feladatok precizitást, logikus gondolkodást és odafigyelést igényelnek majd, de New Joiner Training sorozatunkon minden szükséges tudással és információval ellátunk, amikkel esetleg még nem találkoztál korábbi tanulmányaid alatt.

Hála a széleskörű ügyfélportfóliónknak és a rotációs programunknak, munkád során beleláthatsz és beletanulhatsz majd a különböző iparágak bérszámfejtési sajátosságaiba is.

Nem kell megijedned, mindezekben nem hagyunk magadra, ugyanis szoros együttműködésben dolgozol majd a csapattal és tapasztalt kollégáinkhoz bármikor bátran fordulhatsz, ha kérdésed támadna.

Kik is vagyunk?

Kedves leendő csapattagunk!

Ismerj meg minket jobban!

1999-ben, az Arthur Andersen Business Process Outsourcing (BPO) divíziójaként alakultunk Magyarországon, és azóta független szolgáltatóként dinamikusan és gyorsan bővülő könyvelési és bérszámfejtési üzletágat működtetünk az európai régióban, ahol jelenleg közel 500 kollégánkkal rendkívül változatos, félezer ügyfélnél is nagyobb portfóliót látunk el. A világ legjelentősebb nemzetközi nagyvállalatai közül számos vállalatot tudhatunk ügyfeleink között, úgy, mint például a Coca-Cola, a BMW, vagy a Morgan Stanley. Változatos profilú és kultúrájú ügyfeleinknek köszönhetően minden projektben új kihívásra lelhetsz majd.

Várunk szeretettel és kíváncsiak vagyunk a Te történetedre is!

Babos János, Szalai András, Andrew Majlath
a Process Solutions vezetői – Managing Partnerei

Az élet nálunk

  • Nyakkendő vagy rövidnadrág?  –  Home office-ban mindkettő előfordul, az irodában viszont a laza üzleti viseletet preferáljuk.
  • Erre nagyon büszkék vagyunk  –  Vállalatunk 2006 óta piacvezető. Ha komolyan szeretnél szakmailag fejlődni, akkor nálunk a helyed, itt a legjobbat hozzuk ki belőled.
  • Tea vagy kávé?  –  Fiatalos, összetartó közösséget építünk, így a csapattal mindegyik verhetetlen!

Amit kollégáink a legjobban szeretnek

  • Hibrid munkavégzés  –  „Élethelyzetedhez igazítjuk munkakörülményeidet.”
  • Egymás tisztelete  –  „Partnerként kezeljük egymást”
  • Személyes fejlődés  –  „Szakmai és személyes fejlesztés  –  Egyértelmű karrierút”
  • Felelős vezetők  –  „Rendszeres vezetői beszélgetés és visszajelzés

A munkavégzés részletei

  • Hibrid munkavégzés, ha szereted a változatosságot  –  Lehetőséged van 5 napból 3 nap otthoni munkavégzésre és 2 nap irodai munkavégzésre.
  • Rugalmas munkaidő  –  A munkaidőd nálunk rugalmas, mi a PS-nél egymáshoz is alkalmazkodunk és figyelembe vesszük, hogy tanulás mellett dolgozol.

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • Pozitív hozzáállás
  • Közösségi szellem
  • Humor
  • Lelkiismeretesség
  • Elfogadás
  • Proaktivitás
  • Precizitás

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

  • Belső hírportál  –  Programajánlókkal, interjúkkal, videókkal és aktualitásokkal. Akár Te is szerkesztővé válhatsz.
  • Kötetlen STEPup beszélgetések  –  Havonta a feletteseddel, a terveidről, céljaidról vagy bármiről, ami foglalkoztat.
  • Innovation Box  –  Ahol az ötleteidet szívesen fogadjuk és Veled együtt valósítjuk meg.
  • Csapat meetingek – fontos számunkra a szakmai egyeztetés és a rendszeres kapcsolódás a többiekkel.
  • Elkötelezettség mérések  –  Rendszeresen megkérdezzük kollégáink véleményét és a visszajelzések alapján alakítjuk környezetünket, folyamatainkat.
  • Kérdőívek  –  Glamour Party vagy kerti sütögetés? Te döntheted el, hiszen Veled közösen szervezzük a céges programokat. Minden szavazatod és ötleted számít.
  • Open Office  –  Nem zárkózunk be, csapatod tagjai, ahogy a vezetőid is mindig rendelkezésedre állnak.

Ezt várjuk Tőled

  • Végzettség és nyelvtudás
    • folyamatban lévő tanulmányok nappali/levelező/esti tagozaton;
    • aktív középfokú angol nyelvtudás;
  • Készségek
    • magabiztosan mozogsz az MS Office alkalmazásai között;
  • Munkaidő
    • a tanulmányok mellett legalább heti 20 órát tudsz vállalni.

Tipikus célok és feladatok

  • Napi bérszámfejtési feladatokban aktív részvétel
  • Havi és éves zárási folyamatok támogatása
  • Rendezendő tételek kezelése
  • Riportok összeállítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, külső és belső kérések megválaszolása

Juttatások

  • Anyagi elismerés  –  A nálunk eltöltött idő és teljesítmény alapján emelkedő órabér. Hosszútávon tervezünk Veled!
  • Jóllét  –  Csapatépítő programok | Referral program | STEPup program | Buddy program | Gyümölcsnap
  • Képzés  –  Szakmai és készségfejlesztő képzések, tréningek. Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
  • Eszközök  –  Céges telefon, laptop, Home Office munkavégzéshez monitor, monitorállvány, egér, billentyűzet

Munkatársaink véleménye

Katkó Boglárka, Experienced Senior

„A PS-nél egy fiatalos és lendületes csapat tagja lehetek, akikkel a szabadidőmet is szívesen töltöm.”
Gál-Paragi Mária, Manager

„Gyakornokként kezdtem, majd két és fél év leforgása alatt senior pozícióba kerültem. Sokat dolgoztam, rengeteget tanultam, fejlődtem és nagyszerű érzés, hogy elismerik a teljesítményemet.”
Sebestyén Richárd, Content Management Lead

„Nagyon élvezem azt, hogy itt tényleg önmagam lehetek, és olyasmivel foglalkozhatok, ami valóban az én utam.”

Hol találsz minket?

1134 Budapest, Váci út 33.

Hogyan jelentkezz?

Küldd el önéletrajzod a hr-hu@ps-bpo.com címre, a tárgyban feltüntetve: „Bérszámfejtő gyakornok”.

A pályázati anyagodban szereplő személyes adataid kezeléséről bővebben ide kattintva tájékozódhatsz.

Több információra van szükséged?

Böngéssz karrieroldalainkon, hogy összegyűjthesd és mérlegelhesd az összes előnyt, amiért érdemes a PS-t választani a karriered építéséhez. Ha meggyőztünk, gyere vissza ide, hogy jelentkezzhess a pozícióra!

Kattints ide, és nézd át a többi oldalunkat is…