Process Solutions Karrier

A Process Solutions egy pénzügyi, számviteli és a bérszámfejtési outsourcing-szolgáltató. Az európai régió dinamikusan fejlődő és független üzleti folyamat szolgáltatói vagyunk. Ügyfeleink közül számos a világ legnagyobb és legsikeresebb nemzetközi társaságai közé tartozik. Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy támogassuk munkatársainkat karriercéljaik megvalósításában és szakmai fejlődésük előmozdításában.

Csatlakozz a PS-hez!

Légy akár szakmai gyakorlati helyet kereső hallgató vagy friss diplomás, aki jó karrierlehetőséget keres, vagy akár több éves tapasztalattal rendelkező, képzett szakember, a Process Solutions számos lehetőséget kínál személyes és szakmai céljaid elérésére.

Count on Us

Gyakornoki program

Próbáld ki magad a munka világában az egyetemi tanulmányaiddal párhuzamosan. Magasan képzett és tapasztalt kollégáink irányítása alatt számos olyan szakmai készséget és kompetenciát sajátíthatsz el, amelyeket csak a a munka során, az iskolapadon kívül van lehetőséged..

Bővebben

Friss-diplomás program

A Process Solutions várja a friss közgazdasági diplomásokat! Cégünknél lehetőséged van arra, hogy tehetséges kollégáinktól szakmai készségeket és kompetenciákat tanulj, és hosszú távú karrierlehetőséget is kínálunk.

Bővebben

Tapasztalt szakembereknek

Ha már van néhány éves tapasztalatod a számvitelben, pénzügyekben vagy bérszámfejtésben, és újabb kihívásokat keresel, fontold meg, hogy a Process Solutions-nél lépj a karrieredben következő szintre. Gyorsítsd fel karrieredet azzal, hogy tapasztalataidat nálunk kamatoztatod!

Bővebben

Távmunka – „Work From Anywhere”

Szeretsz vidéken élni, de Budapesten és környékén működő multinacionális ügyfeleinknek szeretnél dolgozni? A PS időről időre lehetőséget kínál, hogy ehhez ne kelljen feladnod vidéki otthonodat és a fővárosba költöznöd, mégis lehetőséged legyen kihívást jelentő és folyamatos fejlődésre alkalmat adó munkát végezni.

Bővebben

Nyitott pozícióink

Bérszámfejtési csoportvezető

Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 33. (hibrid munkavégzés)

2024-01-30

Könyvelő asszisztens/munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest, Váci út 33.

2024-01-20

Bérszámfejtő munkatárs/adminisztrátor

Munkavégzés helye: Budapest XIII.

2024-01-18

Könyvelő gyakornok

Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 33.

2024-01-17

Bérszámfejtő gyakornok

2024-01-17

Tapasztalt könyvelő asszisztens

2024-01-17

Tapasztalt könyvelő asszisztens (teljes vagy részmunkaidős)

2024-01-09

Szenior könyvelő (teljes vagy részmunkaidős)

2024-01-09

Történetünk

A Process Solutions egy stabil üzleti hátterű és megbízható outsourcing szolgáltató a számvitel és a bérszámfejtés területén. Dinamikusan bővülő, független üzleti tevékenységet folytatunk az európai régióban, a világ legnagyobb nemzetközi vállalatainak nyújtva szolgáltatásainkat.
Olyan vállalat vagyunk, amely munkatársainak fejlesztését állítja a középpontba. Gyakornoki és posztgraduális programjaink támogatják a fiatal szakembereinket abban, hogy megtegyék az első karrierlépéseket, majd gyorsan haladhassanak előre szervezetünkben.

icon
500
sikeres multinacionális ügyfél
icon
40
iparág
icon
500
szakember Közép-Európában
icon
40
országban elérhető szolgáltatások

Miért a PS?

Mi egy magasan képzett, támogató Csapatot alkotunk! Munkatársaink az ország legjobb egyetemein végeztek, és a gondos kiválasztás és képzés révén váltak számviteli és bérszámfejtési szakértőkké.
A legjobbakkal dolgozunk a legjobbaknak!
A szakmai környezet és a munkahelyi fejlesztésre való összpontosítás biztosítja a PS csapat minden tagjának a folyamatos szakmai előre haladását.
Nagyra értékeljük, ha csapatunk aktív és ambiciózus tagjaként sikeresen támogatod törekvéseinket!

Képzés és fejlesztés

Meggyőződésünk, hogy cégünk csak akkor lehet sikeres, ha kollégáink egyénileg is sikeresek. Ennek biztosítására alakítottuk ki képzési programunkat, amelynek három pillérét az üzleti, szakmai és általános készségfejlesztő tréningek alkotják.

Üzleti készségfejlesztés

Ezek a képzési programok általában a munkatársaink szakmai karrierjéhez kapcsolódnak, illeszkedve az egyes szervezeti szintekhez.

Szakmai tréning

Képzési programjainkat úgy alakítottuk ki, hogy hatékonyan támogassák kollégáink szakmai fejlődését.

Általános készségfejlesztés

Ezen tréningprogramjainkat az üzleti élet által megkövetelt általános készségek széles skálájának fejlesztésére terveztük.

Juttatások

A Process Solutions menedzsmentje mindent megtesz, hogy vonzó béren kívüli juttatásokat kínáljon csapatunk minden tagja számára. Támogatjuk alkalmazottaink szakmai fejlődését, és minden lehetőséget igyekszünk biztosítani számukra a siker és az egészséges életmód eléréséhez.

Nem anyagi juttatások

Ezek a juttatások magukban foglalják az orvosi és biztosítási szolgáltatásokat, a kényelmi elemeket, a plusz szabadságot a regenerálódáshoz, valamint a társasági eseményeket a közös együttléthez.

Anyagi juttatások

Ezek magukba foglalják a jutalmakat, valamint a posztgraduális fejlődés finanszírozásának támogatását is.

Cafeteria

Munkatársaink számos cafeteria-elem közül választhatnak, hogy maguk alakíthassák ki a személyes igényeiknek leginkább megfelelő csomagot.

Élet a PS-ben

Valljuk, hogy legjobban akkor érezhetjük magunkat, ha munkánk egyben szenvedélyünk és kollégáink egyben barátaink is. Erős és professzionális közösséget építünk.

Közösségi életünk

Olvassa el történeteinket arról, hogyan tudjuk a Process Solutions kollégáit egy erős baráti közösséggé kovácsolni, amely egyszerre ad lehetőséget kollektív és egyéni sikerek elérésére.

Bővebben

Szakmai életünk

Célunk, hogy munkahelyi képzési programjaink segítségével jól strukturált, támogató környezetet, és kiszámítható karrierutat biztosítsunk minden munkatársunk számára.

Bővebben

Munkakörnyezet

Olyan környezetben végezzük szolgáltatásainkat, amely megfelel munkatársaink és ügyfeleink igényeinek, legyen szó a magas szintű irodai környezetről, vagy a kollégák kényelmét szolgáló eszközök és technológiai megoldások biztosításáról.

Bővebben

Karriertörténetek

Ismerj meg minket a PS Group különböző pozícióiban lévő kollégáink sikertörténetei révén. Olvasd el, hogy mit mond néhány kollégánk a PS-nél végzett munkájáról, és a személyes és karrierfejlesztési lehetőségeiről.

Dániel,
Experienced Accounting Associate

Azért szeretek a PS-nél dolgozni, mert – a számvitel egyhangúságáról kialakult sztereotip kép ellenére – a mindennapi munkámat nem csupán nagyon változatosnak, hanem izgalmasnak is érzem.

Bővebben

András,
Semi Senior

A második egyetemi év után, amikor helyet kerestem a kötelező négyhetes nyári gyakorlatomra, a PS-t választottam.

Bővebben

Nikolett,
Semi Senior

Egyetemi éveim alatt fontosnak tartottam, hogy az ott megszerzett elméleti ismereteket a gyakorlatban is megerősítsem.

Bővebben

Lívia,
Experienced Senior

A főiskolai tanulmányaim vége felé közeledve a gyakorlati szemesztert PS mellett töltöttem, azóta itt dolgozom.

Bővebben

Judit,
Partner

„Sok támogatást kaptam kollégáimtól az évek során, és kétségtelenül tőlük szereztem szakmai tudásom nagy részét.”

Bővebben

Dániel,
Partner

Számomra az a siker, ha a velem dolgozók jól érzik magukat, elégedettek az ügyfeleim, vagy sikerült egy új nagyobb ügyfelet vagy belső projektet szereznünk.

Bővebben